بازیافت پلاستیک تنها راه نجات زمین برای ایندگان

بازیافت ضایعات در اینده به دلیل کمبود و مصرف منابع زمین ، بهترین منبع مواد اولیه

صنعت بازیافت ، صنعت پیشرو و هایتک اینده است.

5 نکته مهم در خرید دستگاه بازیافت پلاستیک پت و نایلون – قسمت اول

نکته مهم در خرید دستگاه بازیافت پلاستیک پت و نایلون - قسمت اول

اینکه در زمان خرید دستگاه بازیافت پلاستیک دقیقا به چه نکاتی توجه کنید در دو نوشته تقدیم شما می شود تا کامل با جزئیات یک خرید موفق اشنا شوید

کد مطلب: 125 تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۱۴۰۱

اگر قصد خرید دستگاه بازیافت پلاستیک و نایلون و پت را دارید این مطلب برای شماست.نوع خرید و ساخت خط بازیافت پلاستیک می تواند کسب و کار شما را از ورشکستی به سوددهی تبدیل کند در صورتی که نکات این نوشته را کامل رعایت کنید .اسیاب و وان شستشو و سانتریفیوژ و خشک کن جزئی از خط بازیافت هستند که ما اینجا دقیق به انها پرداخته ایم.

1- خط بازیافت  پلاستیک  شامل دقیقا چه دستگاههایی ست

اینکه یک خط بازیافت دقیقا شامل چه ماشین الاتی هست بسیار مهم است. بعضا قطعات کم و بعضا زیادتر از حد نیاز است.مثلا خطی را در نظر بگیرید که دو عدد وان شستشو دارد.

 

سازنده خط برای فروش کالاهای بیشتر سعی دارد دو عدد وان را یک مزیت نشان دهد  .

قبل از خرید دستگاه حتما تماسی با واحد فنی ما داشته باشید تا توضیحاتی در این باره خدمت شما عرض کنند.( 09105918742 )

2-ایا خط بازیافت اماده است یا در اینده خواهند ساخت؟

برای یک فردی که قصد راه اندازی کارگاه بازیافت پلاستیک را دارد، هیچ چیز مهمتر از سرمایه ، انگیزه و وقت او نمی باشد.اگر شما ماهها منتظر ساخت خط بازیافت بمانید مطمئن باشید سرمایه انگیره و وقت شما از بین خواهد رفت

متاسفانه در حال حاضر این تبدیل به یک ترفند فروش شده که ابتدا در قرارداد قیمت پایین نوشته می شود و سپس به خریدار گفته می شود “از بس سر ما شلوغ است که نمی رسانیم” و خریدار راغب به امضا قرارداد ساخت خط بازیافت پلاستیک با مبلغ پایین می شود.

 

اجزا خط بازیافت از سازنده پلاستیک

سپس به خیال خود جریمه تاخیر گذاشته اما غافل از اینکه پس از مدتها کش و قوس ، و انتظار سازنده تماس می گیرد که مثلا الکتروموتور نیست و مجبور است الکتروموتور با قیمت بالاتر خریداری کند یا دو ماه دیگر صبر کند.انوقت که خریدار در فشار و استرس قرار داد مجبور می شود بازی سازنده را بخورد.

لطفا و خواهشا برای سرمایه و انگیره و وقت خود ارزش قایل شوید و فکر کنید اگر سازنده ایی پشتوانه مالی برای ساخت چند خط را ندارد و یا نمی تواند در نزد خودش برنامه ریزی انجام دهد مطمئنا در قرارداد ساخت خط بازیافت برای شما هم به مشکل خواهید خورد.

بعلاوه اینکه خط  آماده بازیافت پلاستیک نایلون پت سبد اماده این مزیت را دارد که شما ماشین الات را با چشم رویت و سپس دقیقا و دقیقا همان کالا را خریداری می کنید و زندگی و کار خود را گره به یک برگه کاغذ نمی کنید.

سازنده خط بازیافت

سازنده خط بازیافت

کاویان بازیافت پس از سالها تجربه و تلاش افتخار دارد این خدمت را به صنعتگران و کارافرینان عزیز ارائه دهد که خط بازیافت پلاستیک اماده و تحویل فوری را در تعداد بالا(چه برای صادرات چه داخل کشور) با قیمت رقابتی ارائه دهد.

لطفا اگر این مطلب را پسندید ، انرا به گروهها یا افراد در شبکه های اجتماعی بفرستید(تنها با یک کلیک)
ارسال نظر
نظر شما حتما خوانده و درج خواهد شد.لطفا نظرات خود را ارسال کنید نام :
نظر: