در اینجا سعی داریم علاوه بر ذکر مراحل بازیافت قوطی نوشابه و ابمعدنی یا همان پت ، محصولات خود را معرفی نماییم و بتوانیم گامی هر چند کوتاه در گسترش فرهنگ بازیافت برداریم:

خط بازیافت قوطی ابمعدنی

خط ساخته شده توسط گروه صنعتی ما به دلیل ساخت بیش از 35خط فعال در سطح کشور ، به سطحی رسیده است که با جرات می توان با خط های بازیافت چینی و ترک رقابت می کند.

این ماشین الات سنگین ساخت بوده و از قدرت تفکیک بالایی برخوردار است.

قوطی های اب معدنی و نوشابه ابتدا بر روی نوار نقاله تفکیک قرار می گیرند و پس از جدا سازی توسط اپراتورهای دستگاه وارد نقاله مخصوص اسیاب می شوند و پس از خردایش و اسیاب در ادامه با ماردون انتقال و وانهایی سرد (4 عدد)و گرم(2 عدد) و شن گیری و سانتریفیوژ و خشک کن و لیبل گیر انتهای خط ، مواد هات واش شده و بازیافت شده در سطح ناخالصی 50ppm می دهند.

 

pet recycling

 

قیمت دستگاه و خط بازیافت پت

قیمت خط بازیافت به شدت به میزان تولید و همچنین سنگین یا سبک بودن خط بستگی دارد.

توجه کنید که قیمت بسیار بالا نشانگر کیفیت بالا نیست، متاسفانه مواردی رویت شده اند که صرفا با بالا بردن قیمت و متاسفانه با پایین بودن کیفیت باعث ضرر به خریدار و کارآفرین شده اند.

قیمت پایین نیز گاهی به دلیل ناآشنایی سازنده و استفاده از دینام و بلبرینگهای بی کیفیت و یا اهن سبک و … موجب اذیت دایم تولید کننده و در نهایت ضرر گردیده است.

دستگاه بازیافت پت باید به دلیل در تماس بودن با آب از بلبرینگ های مرغوب استفاده شود.

دستگاه بازیافت ما توانسته است رضایت چندین ساله مشتریان را جذب کند و این موضوع صرفا به دلیل تلاش برای فروش دستگاه نیست بلکه وجدان کاری بسیار پر اهمیت تر از فروش دستگاه می باشد.

برای دریافت لیست قیمت با شماره 0912.25.25.130 تماس حاصل فرمایید.